Pagina 1 van 1

Vreemde situatie op LOTR

Geplaatst: 05 jun 2012, 12:00
door lotmamordun
Daarnet ff een spelleke gespeeld, de drie multiballs gestart waarvan enkel Two Towers uitgespeeld. Destroy the Ring gaat "aan" en speel de bal in de ring. Nog voor dat Destroy the Ring goed en wel start, ben in de bal kwijt.
Destroy the Ring blijft aktief met zen typische tune, geen bal op het playfield maar ook geen ballsearch !!!
Na 5 minuten de coindoor open gedaan om te zien of alle knikkers er nog waren (ja dus) en bij het openen van de coindoor komt de kast in End of Ball Bonus mode, bonus tellen en gedaan , next ball !!!

Mss moet ik die kast eens :spank:

Re: Vreemde situatie op LOTR

Geplaatst: 05 jun 2012, 12:21
door Den Duze
Vincent, kom ze eens bij mij plaatsen en dan probeer ik het eens te simuleren :P

Re: Vreemde situatie op LOTR

Geplaatst: 05 jun 2012, 12:45
door lotmamordun
Den Duze schreef:Vincent, kom ze eens bij mij plaatsen en dan probeer ik het eens te simuleren :P
No problem,
en als we toch bezig zijn, kunnen FARFALLA en TAF (helemaal netjes gerestaureerd) bij ons komen voor functionele testen :lol:

PS : de LOTR kun je via Visual Pinball simuleren, functionele testen daarentegen ........ :mrgreen:
Bel me maar wanneer ik ze mag komen halen :D

Re: Vreemde situatie op LOTR

Geplaatst: 05 jun 2012, 15:45
door Bingovit
Klinkt als een switch in de ballengoot die niet goed werkt, wel raar natuurlijk dat hij dan geen ball search deed ;)
Werkt de ring opto wel goed?

Re: Vreemde situatie op LOTR

Geplaatst: 05 jun 2012, 15:52
door Jens
Khad net hetzelfde voor op bfc vorig weekend, weet je nog vincent? Ook tijdens een start van een multiball direct de ballen kwijt en dan bleef hij ook op de multiball staan. Ook geen ballsearch.. Een goeie :spank: op de kast en toen bonus , next ball. Was wel niet op de lord.

Sorry joeri dat we je kast ge :spank: hebben..

Re: Vreemde situatie op LOTR

Geplaatst: 05 jun 2012, 16:14
door Bingovit
Haha, mijne frank is gevallen en ik weet het 'probleem' :mrgreen:

Het opschrijven is wel een andere zaak...

Als je ballen met nogal wat snelheid de ballengoot ingaan(dus bijna altijd met multiball) durft het gebeuren dat de laatste drie(of meer) nogal duwen op die eerste bal waardoor die eerste een klein beetje omhoog schuift in de ballengoot.
Wat er dan gebeurt is dat die eerste bal tussen de twee optosensoren te liggen komt waardoor de kast de eerste bal "kwijt" is en geen ballsearch doet maar ook geen end of ball bonus.

Eens mee schudden ofzo is het enige wat je dan kan doen. ;)

Re: Vreemde situatie op LOTR

Geplaatst: 05 jun 2012, 16:35
door p_treintje
Jens schreef:Khad net hetzelfde voor op bfc vorig weekend, weet je nog vincent? Ook tijdens een start van een multiball direct de ballen kwijt en dan bleef hij ook op de multiball staan. Ook geen ballsearch.. Een goeie :spank: op de kast en toen bonus , next ball. Was wel niet op de lord.

Sorry joeri dat we je kast ge :spank: hebben..
Hazo gij durft te :spank: op mijne LOTR? :evil:

:##: :spank: :pin:

Re: Vreemde situatie op LOTR

Geplaatst: 05 jun 2012, 17:26
door Jens
p_treintje schreef:
Hazo gij durft te :spank: op mijne LOTR? :evil:

:##: :spank: :pin:
Twas niet op de lord. Was op de cftbl geloofk... :mrgreen:

Re: Vreemde situatie op LOTR

Geplaatst: 05 jun 2012, 17:57
door p_treintje
Jens schreef:Twas niet op de lord. Was op de cftbl geloofk... :mrgreen:
Dan zal ik mijn madam u eens :spank: laten geven als je dat met haar kast hebt gedaan.