Pagina 1 van 2

CV - Cirqus Voltaire (Bally)

Geplaatst: 22 aug 2011, 21:13
door David Pinball Wizz
Slechte staat: 2500
Goede staat: 3000 - 3300
Verzamelstaat: 3500+

What to look for:
- schade rond boom balloon
- schade rond volt rollover buttons
- insert haze (wit waas bij de inserts = lucht tussen insert en clear)
- neon werkend en uiteinde van de ramp intact
- alle stickertjes in kopkast aanwezig op draaiend rad
- speelveld schade (vaak miniem of onder de vorm van barstjes) voor de ringmaster waar de kickout zit
-skillshot plastic kapot
-ringmaster collar plastic kapot

Re: CV - Cirqus Voltaire (Bally)

Geplaatst: 30 sep 2011, 13:28
door flippers.be
+ slijtage in kopruit door de bal..

Re: CV - Cirqus Voltaire (Bally)

Geplaatst: 23 nov 2011, 19:04
door zwartepanter
Ik heb geen één CV (goed of slecht) onder de 2500 weten voorbij komen de laatste maanden :wtf: .

Re: CV - Cirqus Voltaire (Bally)

Geplaatst: 23 nov 2011, 20:11
door Pinman
...

Re: CV - Cirqus Voltaire (Bally)

Geplaatst: 08 apr 2012, 07:51
door zwartepanter
Dus momenteel 3000+ ?

Re: CV - Cirqus Voltaire (Bally)

Geplaatst: 08 apr 2012, 08:48
door Gunske
zwartepanter schreef:Dus momenteel 3000+ ?
Ik denk inderdaad 3-3500 voor ééntje in goede staat.
En volgens mij is het geen zeepbel zoals met de MM overlaatst :rofl:

Re: CV - Cirqus Voltaire (Bally)

Geplaatst: 02 jun 2012, 12:20
door Chris DC
zwartepanter schreef:Ik heb geen één CV (goed of slecht) onder de 2500 weten voorbij komen de laatste maanden :wtf: .

Toen ik die zo'n 12 jaar geleden kocht bij Carl Jacobs kon ik zelfs kiezen uit 2 exemplaren :love:
Ik was er vroeg bij en CV never left the building!
It's the best pinball in the world!

Chris DC

Re: CV - Cirqus Voltaire (Bally)

Geplaatst: 02 jun 2012, 12:57
door zwartepanter
Ik wacht nog steeds op de mijne...

Re: CV - Cirqus Voltaire (Bally)

Geplaatst: 06 sep 2013, 08:13
door Wingwalker
Wat zijn de gangbare prijzen momenteel voor een CV?
Ik heb er ene gevonden in de buurt van Parijs. Hij beweert dat de kast in hele goede staat is en dat de zichtbare schade enkel de mylar is. Hij heeft geen breedbandinternet en kan dus geen hoge resolutiefoto's sturen... Wat denken jullie? Ik heb zo mijn twijfels en wil een teleurstellende rit uitsparen. Langs de andere kant liggen de CV's ook niet zo dicht gezaaid.
Hij vraagt 3,7k wat ik enkel wil geven aan een echt schone kast.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

Re: CV - Cirqus Voltaire (Bally)

Geplaatst: 06 sep 2013, 09:12
door Pascal
is die volledig gemylard?

Re: CV - Cirqus Voltaire (Bally)

Geplaatst: 06 sep 2013, 09:15
door Chris DC
Valt wel mee deze, wel nog ne sticker voor op de Ringmaster kopen.
CV heeft echt alles, art work, sound, lights, gameplay,..... I love CV, never would leave my collection!

Chris DC :pin:

Re: CV - Cirqus Voltaire (Bally)

Geplaatst: 06 sep 2013, 09:47
door David Pinball Wizz
Deze valt idd mee.

Sticker voor de ringmaster
Full mylar
Rechterslingshot bovenstukje afgebroken
Plaatje op de Apron
enige dat ik me afvraag, is wat dat is onderaan de boom boom balloon popbumper

Re: CV - Cirqus Voltaire (Bally)

Geplaatst: 06 sep 2013, 10:13
door Wingwalker
Jep dat onder de boom balloon vraag ik me ook af, hopelijk op de mylar. Valt die trouwens goed te verwijderen op CV of veel kans op insertschade?

Ik zie ook precies 2 kale 'ringen' aan de inlanes op het einde van de rampen of zou dit ook op de mylar zijn?
En de witte 'foggy' rand aan de I van cirqus,ring inserts en jackpot insert aan de ring master loop zou dit de befaamde insert fog kunnen zijn?

Wat denken jullie van de prijs?

Re: CV - Cirqus Voltaire (Bally)

Geplaatst: 06 sep 2013, 10:47
door David Pinball Wizz
Insert fog heb je op héél veel CV's dus zonder vinden zal héél moeilijk zijn.
De ronde ringen aan uiteinde van de ramps zijn idd mylar cirkeltjes.

Qua prijs is die denk ik ok.

Re: CV - Cirqus Voltaire (Bally)

Geplaatst: 09 okt 2014, 09:48
door Wistiti
Kan er hier iemand een update geven voor de prijs van een CV in hele goede staat?

Re: CV - Cirqus Voltaire (Bally)

Geplaatst: 09 okt 2014, 10:46
door DanielFortesque
Ben momenteel zelf een aan het zoeken , dit in perfecte staat , als het kan HUO . Maar ze zijn echt moeilijk te vinden . En ze kosten centjes als je er eentje vind .
Heb er reeds twee gevonden die echt wel goed zijn , eentje vraagt 6000 euro , de ander ook 6000 erro maar zou eventueel wel zakken , maar ik denk dat hij toch rond de 5500-5750 euro zal zweven .
De eerste is full led , de tweede is origineel met lampjes . Allebei perfect playfield en perfect cabinet . Volledig gerestaureerd .
Deze twee staan in Frankrijk in de buurt van Parijs . Je kan ze vinden op pinballowners ( binos en goldorak3 zijn de eigenaars ). Een van de twee ( goldorak3 ) gaat volgende week naar Festiflip , in St Etienne, niet ver van bij mij , en neemt zijn CV mee naar daar om te koop te zetten . Ik ga ook naar Festiflip op zaterdag , en ga deze daar bekijken .
Weet je iets te zeggen .
Morgen ga ik ook een CV gaan bekijken . Eentje dat volledig gerestaureerd is en in perfecte staat . Prijs zou rond de 5000 euro zweven . Ben eens benieuwd . Laat je iets weten morgen hierover . Natuurlijk , als deze werkelijk perfect is , en de prijs is goed , dan zal ik je waarschijnlijk moeten melden dat ik hem zelf heb gekocht .... :yahoo:
Op marktplaats staat er ook eentje te koop voor 4300 euro , heel mooie CV , enkel de kopkast is een klein beetje beschadigd . Hierover twijfel ik enorm , omdat ik zo ver moet rijden .
Ik weet ook dat Pintracen een CV gaat renoveren , en deze zijn wel heel goed in het renoveren . Ik heb hun reeds de vraag gesteld voor een CV , vandaar dat ik weet dat zij binnenkort er een gaan onder handen nemen . Deze zal dus ook in perfecte staat zijn , daar ben ik zeker van , maar zal dus ook wel centjes kosten vrees ik , net als de twee hierboven in Parijs . Misschien eens luisteren bij Pintracen hiervoor .
Ik ben zo ook naar Clermond Ferrand gereden voor een zogezegde perfecte CV , en toen ik daar aankwam trok deze werkelijk op niks . Cabinet was perfect , playfield perfect , maar ...de rest gewoon fucked up . De muziek viel uit , de helft van de verlichting werkte niet naar behoren , de audio van de ringmaster klopte van geen kanten , enz enz . Hij zag er werkelijk mooi uit op foto , daar bleef het dan ook bij !!
Hopelijk ben je hier al iets mee ?
Grttzz
DF

Re: CV - Cirqus Voltaire (Bally)

Geplaatst: 09 okt 2014, 10:55
door David Pinball Wizz
Ik denk dat je een CV kan vinden van 3750 tot 4500 afhankelijk van de staat.

Alles erboven zijn van die high end restauraties, maar dat is ieder zn keuze natuurlijk.

Re: CV - Cirqus Voltaire (Bally)

Geplaatst: 09 okt 2014, 11:02
door mad_max8
6k voor een CV gerestaureerd!!!
Heb je dan gouden randjes?

een goede in collectors staat moet toch echt te krijgen zijn vanaf 4000-4500.

Re: CV - Cirqus Voltaire (Bally)

Geplaatst: 09 okt 2014, 11:04
door Wistiti
Ik weet er ene in originele, perfecte (wel geen HUO) staat voor 5000 euro.
Ik wacht de foto's af.

Re: CV - Cirqus Voltaire (Bally)

Geplaatst: 09 okt 2014, 12:48
door DanielFortesque
Collectorsstaat voor 4000-4500 euro , denk niet dat je dat zal lukken . Momenteel zijn de prijzen op pinballowners en flipjuke een heel stuk hoger . Misschien op flippermarkt.de dat je er een kan vinden die lager is , maar betwijfel het enorm .Een in goede staat 4000 tot 4500 euro , collectors boven de 5500 euro .
High end boven de 6000 euro
Ik zoek nu al een ruime tijd , en dat is wat ik vastgesteld heb . Ga nu eens zien op Festiflip wat het daar is .
Grttzz
DF

Re: CV - Cirqus Voltaire (Bally)

Geplaatst: 09 okt 2014, 13:03
door David Pinball Wizz
Daniel, op flipjuke en andere franse sites zijn de prijzen (door bepaalden) soms abnormaal hoog.. meestal ook dezelfden die dergelijke prijzen vragen. Zelfs vb voor de laatste nib kasten die je nog nieuw kan kopen bij anderen aan de lagere standaard prijzen.

Heel goed onthouden dat vraagprijzen niet gelijk zijn aan prijzen waaraan ze verkocht worden.

Re: CV - Cirqus Voltaire (Bally)

Geplaatst: 09 okt 2014, 15:23
door Gunske
DanielFortesque schreef: Een in goede staat 4000 tot 4500 euro , collectors boven de 5500 euro .
High end boven de 6000 euro
Altijd blijven vergelijken met andere kasten is de boodschap. Dat zijn prijzen die je voor een MB betaald... :madman:

Re: CV - Cirqus Voltaire (Bally)

Geplaatst: 09 okt 2014, 15:53
door DanielFortesque
Wel , dan kan ik enkel zeggen , wie een collectors CV ( perfecte staat ) heeft te koop staan voor 4000 - 4500 euro , die kom ik direkt ophalen en cash betalen !! Maar , ik denk dat ik hééééél lang ga moeten wachten eer ik antwoord ga krijgen .... als ik ooit antwoord krijg ....
Net als de MM , vind maar eens een collectors , en kijk maar eens naar de vraagprijs .... en vergelijk deze dan eens met de richtprijs van dit forum .... wat men hier zegt en aangeeft .
Is net zo een beetje als bij mijn roofvogels en het forum daar . Daar lees ik ook steeds lagere prijzen dan dat er op de markt aangeboden worden , maar je vindt er gewoon geen aan die prijzen van op het forum die men daar zegt .
En , ja , ik zit inderdaad in Frankrijk , zal me dus aan deze prijzen moeten houden . En een MB , die staat hier minder dan een CV . En eerlijk gezegd , is dat persoonlijke smaak , want een MB vind ik persoonlijk niet veel aan . Zou deze dus zeker niet aanschaffen . Is natuurlijk mijn mening he , wil zeker niet iemand gaan aanvallen of zo .
Grttzz
DF

Re: CV - Cirqus Voltaire (Bally)

Geplaatst: 10 okt 2014, 20:27
door mad_max8
http://www.ebay.de/itm/Flipper-Cirqus-V ... 3a986e4f6d

Even mailen met de beste man voor eventueel foto's.
Anders gaan kijken.
Zo op het eerste gezicht ziet de kast er goed uit alleen heeft deze een lockbar gehad zoals de meesten.
Op marktplaats heeft deze ook een lockbar.

Prijs is duur 4999 maar daar kun je zeker wel wat vanaf praten.
Ik weet het, het is ebay. Maar met een beetje zoekwerk kun je zeker wel een goede kast vinden.

Cirqus Voltaire vind ik ook zeker een heel goede kast en heeft ook mijn voorkeur boven MB hoor :)

Re: CV - Cirqus Voltaire (Bally)

Geplaatst: 10 okt 2014, 22:07
door David Pinball Wizz
lockbar gaten zijn standaard bij wpc95 vanuit de factory