Pagina 1 van 1

Jurassic Park flipper probleem

Geplaatst: 27 jan 2012, 18:23
door JoachimR
Ik zit met het probleem dat de linker flipper regelmatig flippert zonder dat ik de cabinet switch gebruik. I
Ik heb al alle soldeerpunten op het flipper bord geresoldeerd en de diode van de flipperspoel vervangen, maar dit heeft geen enkel effect gehad.
ook heb ik de meeste componenten op het flipperbord doorgemeten en hier kon ik ook geen foute waardes vinden.
Wat ik nu aan het denken ben is misschien ergens een draad die in de isolatie wat gebroken is?
Heeft er iemand dit al eens voorgehad of een idee waar het probleem zou kunnen liggen?

Re: Jurassic Park flipper probleem

Geplaatst: 27 jan 2012, 18:49
door Richard Baan
Wanneer komt dit voor?
Gebeurt het ook als de kast alleen maar aan staat, dus in attractmode, of pas als er een spel is afgedrukt? Zijn er dingen die dan tegelijk gebeuren?

Re: Jurassic Park flipper probleem

Geplaatst: 27 jan 2012, 20:07
door JoachimR
Enkel tijdens het spel, zelfs als ik de bal stil houd op de andere flipper

Re: Jurassic Park flipper probleem

Geplaatst: 30 jan 2012, 21:02
door JoachimR
ik heb ondertussen ook al goed nieuws, ik heb een ander flipperbordje kunnen lenen om te testen of hier het probleem lag en deze speelt perfect, dus zit het probleem toch op het flipperbordje. Alleen kan ik niet meteen vinden welke component er defect zou kunnen zijn. ik verdenk de condensatoren of het ic omdat ik de rest getest heb en deze goed testen. Of iemand nog een ander idee hierover?