Pagina 1 van 1

Gopher Backbox Topper van Gottlieb Tied off

Geplaatst: 25 jan 2015, 19:45
door Filip65
Originele Gopher Backbox Topper, top decoratie, werkende bewegende marmot van een Gottlieb Teed Off.
Gevonden in een oud werkhuis van een vroegere pinball verdeler/hersteller.
Kompleet met motor, bedrading en plexi koepel.
Vraagprijs is 250 € gezien de goede staat, origineel, kompleet en werkend

Re: Gopher Backbox Topper van Gottlieb Tied off

Geplaatst: 27 jan 2015, 19:51
door Scaryflippers
waarom vraagt ge eigenlijk zoveel een kast incl goofer gaat rond de 1000a 1200 :run: :run:

Re: Gopher Backbox Topper van Gottlieb Tied off

Geplaatst: 27 jan 2015, 20:54
door aamjanssen
Alles van hem is overkill.

Re: Gopher Backbox Topper van Gottlieb Tied off

Geplaatst: 27 jan 2015, 21:30
door Filip65
Wat bedoel je met alles van mij is overkill.
Ik heb geen flauw benul wat die spullen waard zijn, en heb me gebaseerd op soortgelijk items op ebay, waar ze trouwens duurder worden aangeboden en verre van dezelfde conditie hebben.
Men heeft me gevraagd of ik die spullen zou willen op het forum plaatsen, omdat die vrouw dit niet kan en veel te oud is. Ik heb hierin toegestemd om haar te helpen, ipv van mij onmiddellijk slecht af te schilderen zouden jullie mij eventueel ook kunnen helpen met mij tips te geven ivm de waarde van items, het kan maar in ieders belang zijn want er liggen daar nog veel spullen weg te rotten.
Zelf ben ik nog maar een paar maand met flipperkasten bezig en het zijn EM kasten ( een Ballyhoo en een Bally Circus ) dus verontschuldig mij dat ik van die modernere machines niet zo veel weet.
Er staat daar trouwen nog een komplete kast, die ik wel leuk uitzien vind, maar wel van het modernere type, een Bally Super Sonic, kunnen jullie mij info geven hoeveel zo een kast mag gaan kosten, en of evnetuele onderdelen en herstellingen hieraan duur uitvallen. Ik ken alleen iets van mecaniek, niets van electronica.
Alvast bedankt en sorry nogmaals voor de verkeerde inschatting, geef anders maar een seintje als er interesse is.

groeten

Filip

Re: Gopher Backbox Topper van Gottlieb Tied off

Geplaatst: 27 jan 2015, 21:39
door glenn pellis
tot nog niet zo lang geleden ging een teed off maar 550 ofzo

gezien de prijsstijging van vele kasten, waaronder ook de gottliebs, gaat deze nu voor meer weg

maar inderdaad de gevraagde prijs is best hoog gegrepen van de exploitant of handelaar

je mag trouwens geen prijzen uit America vergelijken met hier, daar kost alles veel duurder van flippers

ze hebben altijd al de flippers hier opgekocht om ze daar voor het driedubbel te verkopen

Re: Gopher Backbox Topper van Gottlieb Tied off

Geplaatst: 28 jan 2015, 10:13
door flippers.be
Filip65 schreef:Ik heb geen flauw benul wat die spullen waard zijn, en heb me gebaseerd op soortgelijk items op ebay, waar ze trouwens duurder worden aangeboden en verre van dezelfde conditie hebben.
Je mag prijzen van ebay (amerika) niet vergelijken met belgie.. en dat ze daar wat vragen wil ook niet zeggen dat ze daar tegen verkocht raken.
Wil je die prijs dan verkoop je het ook maar op ebay.com en niet hier op het forum.

Je TAF topper bv is nieuw te koop voor $140 http://www.marcospecialties.com/pinball-parts/A-15375
(+ sticker die je nog apart kan kopen) en een gebruikte gaat hier in Europa gemiddeld voor 100 euro.

Hoeveel deze Teed Off topper waard is kan ik niet direkt zeggen omdat het niet zo vaak wordt aangeboden, maar er is ook bijna niemand naar op zoek. Ik zou er persoonlijk niet meer dan 50 euro aan uit geven.. denk niet dat iemand in Belgie meer dan 100 euro zal willen voor geven gezien de waarde van de kast.
En je schrijft hierbij dat hij werkend is - heb je hem dan ook getest ?? Of ga je er van uit dat hij wel zal werken omdat hij 20 jaar daar stil ligt ?

Re: Gopher Backbox Topper van Gottlieb Tied off

Geplaatst: 28 jan 2015, 12:42
door zwartepanter
Inderdaad, goede opmerking. Hij weet niet zoveel van deze spullen, dus tips geven zoals hierboven is positief en opbouwend. Wat betreft de flipperkast: waarschijnlijk zal die niet meer werken en batterijschade hebben. Hoe ziet het speelveld, kabinet en de kopruit eruit? Herstellingen hieraan vallen goed mee en zijn niet te duur.

Re: Gopher Backbox Topper van Gottlieb Tied off

Geplaatst: 29 jan 2015, 22:19
door Filip65
Hé jongens wat betreft dit item, als de prijs te hoog is zoals ik hier meermaals heb gezien, is er uberhaupt iemand geintresseerd in deze marmot, en zo ja hoeveel zou die dan waard zijn voor u.

Zwarte panter, wat betreft dit andere kast, deze speelt nog, heeft wel schade aan een printplaat links boven in de kopkast, een printplaat met onderaan een batterij aan, die heeft blijkbaar gelekt, verder is er 1 display die in het begin flikkert, en die van speler 4 werkt de 3e digit niet. Ook nog is er een probleem met het geluid, als ik vergelijk met een kast op youtube, dan maakt deze niet hetzelfde geluid, deze kraakt en piept en fluit. Anders lijkt de kast redelijk goed, speelveld lichte schade aan 2 van die overloop kontaktjes en de kopruit is ook heel goed. Op het web heb ik gezien dat die printplaat te herstellen is, klopt die, en die displays, zijn er in totaal veel kosten aan ?

Terwijl ik nu toch aan het schrijven ben heb ik nog een vraagje, bestaat er ergens op het forum een lijst van al die afkortingen die jullie gebruiken, die van flipperkasten en beschrijvingen van de staat van een kast tot onderdelen van kasten, soms snap ik er helemaal niks van

Groeten

Filip

Re: Gopher Backbox Topper van Gottlieb Tied off

Geplaatst: 30 jan 2015, 18:11
door fijnen69
hier ga je al veel aan hebben als je de afkortingen niet snapt , er is hier op het forum al een topic aan gespendeerd

http://www.flipperforum.be/viewtopic.ph ... gen#p32043


greetz