Hallo
Ik ben Samuel woon nu in Brussel in mijn Jonge jaren veel in de oude Lunaparken rondgelopen aan de kust vandaar mijn intresse in flipperkasten.
Ik heb net voor een vriend een oude Barracora terug werkend gekregen. Heeft me behoorlijk veel tijd gekost, kast was op zich in goede staat maar ze starte niet meer op.
Was een leuk project, powersupply terug opgebouwd, MPU terug aan de praat gekregen na het vervangen van de ROM’s en nog wat andere IC’s. Nog wat problemen met een paar spoelen en als laatste de Display. Maar finaal is de kast terug werken. Ah ook nog rubbers en lampen vervangen.
Dit was niet mijn kast, zou nu graag een projectkzst op de kop willen tikken die ik kan opwerken. Dus ik ben op zoek naar een project.
Graag een solidstate early 80 tot late 90 is misschien wel een fijne periode.
Samuel
Op zoek naar een projectkast
-
- Berichten: 3
- Lid geworden op: 16 feb 2022, 12:20
- Real name: Samuel Vynck