Protectors voor Transformers

Algemene verhalen, oproepen en discussies.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Q
Berichten: 3049
Lid geworden op: 12 aug 2011, 08:59
Real name: Steven
Locatie: Belgium

Protectors voor Transformers

Bericht door Q » 10 dec 2012, 10:15

Is iemand al ergens één of andere (vorm van) protector tegengekomen voor Transformers ? Ik maak me vooral zorgen over het "bloot hout" in de Allspark lane. Op de mijne lijkt dat niet gecoat of vernist te zijn en ik merk al lichte schade zelfs. Ik meen me te herinneren dat er op mijn LOTR een soort van plastic protector in de Shire ligt, om dat hout te beschermen.

Hoe ziet dat er uit bij andere TF owners ?
*** Q is good for you !! ***

Steven
Berichten: 84
Lid geworden op: 07 sep 2011, 08:57
Real name: Steven

Re: Protectors voor Transformers

Bericht door Steven » 10 dec 2012, 10:50

Hoewel natuurlijk geen permanente oplossing, zou ik er voor nu even boeklon of mylar over plakken (incl de 'opstaande randen'). Dan bescherm je het 'provisorisch' totdat de protector er wel is (tenzij die er al is, en de reactie daarop hieronder komt van iemand anders :) ). Misschien niet mooi, en misschien dat het af en toe los gaat zitten omdat het geen mooi vlak oppervlakte is, maar beter dan het laten slijten, omdat het een nieuwe kast is (een kast die al veel slijtplekken heeft, maakt een klein beetje extra slijtage minder uit, vind ik).

Gebruikersavatar
goodgameslover
Berichten: 572
Lid geworden op: 14 aug 2011, 14:13
Real name: Yves Havermaet
Locatie: Belgium

Re: Protectors voor Transformers

Bericht door goodgameslover » 15 dec 2012, 15:26

Ik heb dat 4 laagjes gegeven met kleurloze parketvernis. En er daarna tot aan de rand een mylar geplakt. Ziet er nog steeds als nieuw uit tot nu toe. :)

Plaats reactie