Do's en don't voor Stargate revisie

Verhalen en vragen over het visueel onderhouden en verbeteren van flippers
Plaats reactie
Dutch-Mac
Berichten: 11
Lid geworden op: 29 mar 2014, 18:00
Real name: Marc

Do's en don't voor Stargate revisie

Bericht door Dutch-Mac » 29 mar 2014, 18:25

Graag verneem ik van jullie experts tips voor het opknappen van mijn Stargate kast. Waar moet je op letten en wat moet je zeker vermijden. Ik wil de kast gaan voorzien van een compleet nieuwe LED verlichting ipv de normale verlichting, die overigens na 15 jaar nog prima werkt. Tevens moet de kast opnieuw gerubberd worden. En zijn er op de punten waar de ballen van hoger in het veld vallen beschadigingen aan het speelveld. Deze wil ik ook graag bij gaan werken. Tevens moeten de ijzeren randen aan de buitenkant gepolijst worden ivm roestvorming. Ook de ramps en rails wil ik aanpakken.Tevens wil ik graag weten of er toppers zijn voor deze kast ? Of dat er mensen zijn die een topper willen maken. Ik heb er al verschillende voorbij zien komen op de fora. Tips dus van harte welkom !!!

:pin:

Gebruikersavatar
Turalyon
Berichten: 326
Lid geworden op: 16 aug 2011, 18:08
Real name: Gabriël
Locatie: The Netherlands

Re: Do's en don't voor Stargate revisie

Bericht door Turalyon » 29 mar 2014, 21:39

Pins: SS, T2, LOTR
Gone: Dr Who

kletmarjet
Berichten: 461
Lid geworden op: 03 okt 2012, 08:51
Real name: dimitri
Locatie: Belgium
Contacteer:

Re: Do's en don't voor Stargate revisie

Bericht door kletmarjet » 30 mar 2014, 07:23

Voor leds kan je hier al eens kijken http://www.flipperforum.be/viewtopic.php?f=29&t=4314
Heb je nog vragen shoot zou ik zeggen
The difference between a man and a boy is the price of his toys

Dutch-Mac
Berichten: 11
Lid geworden op: 29 mar 2014, 18:00
Real name: Marc

Re: Do's en don't voor Stargate revisie

Bericht door Dutch-Mac » 08 apr 2014, 19:08

Ik ben momenteel aan het dubben wat ik met de LED verlichting moet doen ... Speelveld kleuren volgens of kleur zones ? Beide heeft wel wat. Anderzijds wil ik de ramps en de rails laten reinigen zodat ze zilverkleurig worden. Nog iemand andere suggesties ?

:good:

Gebruikersavatar
Baron Shadow
Berichten: 1647
Lid geworden op: 17 aug 2011, 18:50
Real name: Ruud Kooij
Locatie: The Netherlands

Re: Do's en don't voor Stargate revisie

Bericht door Baron Shadow » 08 apr 2014, 19:33

Moet die van mij ook nog doen, zeker de siderails zijn inderdaad vaak niet mooi en zou ik zelf ook wel netter willen maken.
Het is in ieder geval een kast die het wel waard is om mooi op te knappen.
Moet ook nog steeds die van mij gaan doen heb al wel gezien dat de stickers te koop zijn die op de ramps etc. zitten.
Ben benieuwd hoe die wordt met LEDS dus zal dit topic wel volgen kast is wel vrij donker dus daar zou wel iets aan gedaan mogen worden.
Zoals ik al aangaf heb ik mijn topper laten maken op basis van een plasma schijf dit is best redelijk zelf te doen.
Als je daar de stargate ring op karton omheen doet heb je al een leuke :idea:
Take my advice...I don't use it anyway....

Gameroom:Amigo,Fireball,Old Chicago,Wizard,The Shadow, Iron Maiden Pro, Virtual Pinball cabinet,MAME cabinet.

Dutch-Mac
Berichten: 11
Lid geworden op: 29 mar 2014, 18:00
Real name: Marc

Re: Do's en don't voor Stargate revisie

Bericht door Dutch-Mac » 14 apr 2014, 17:22

Afgelopen zaterdag hebben de vrienden van Ipinball uit Tilburg de SG opgehaald. Ze zijn meteen fanatiek aan de gang gegaan en het eerste puntje kan van de lijst worden geschrapt. Het multicolor led ringlicht in de topkast zit er al in.
Bijlagen
IMG-20140414-WA0001[1].jpg
IMG-20140414-WA0002[2].jpg
IMG-20140414-WA0003[1].jpg

Dutch-Mac
Berichten: 11
Lid geworden op: 29 mar 2014, 18:00
Real name: Marc

Re: Do's en don't voor Stargate revisie

Bericht door Dutch-Mac » 14 apr 2014, 17:23

... en deze !
Bijlagen
IMG-20140414-WA0000[1].jpg

Plaats reactie