Mijn buurjongen heeft wat problemen met zijn flipperkast: net voor hij op vaklantie vertrok wilde de flipper geen bal meer geven. Ik ben dus eergisteren eens een kijkje gaan nemen met mijn beperkte technische kennis.
Ik zet de flipper op en op het display kwam iets wat ik nog nooit heb gezien: iets met "there are too many credits enz...", strange? Vervolgens gekeken en er was geen enkele spoel die werkte. Dan in de kopkast zekeringen nagemeten en ééntje was doorgebrand. Ok goed, ikke naar huis en dezelfde zekering gaan halen en erin gestoken. Joepie, alles werkt

, ff spelen, oeps, rook vanonder de basketbal, flipper afgezet, bal eraf genomen. Eén spoel heel erg warm, wordt aangetrokken als je een spel afduwt dus. Ik zag een "blote" draad van de spoel daar vlak naast, heeft die nu contact gemaakt? Connector van de aangetrokken spoel verwijderd, zekering werkt nog steeds, alle andere zaken ook, wat nu...? Transistor opgesmoord?
